20. Diecezjalna Pielgrzymka za: 59 DNI

Przyszliśmy do Maryi. Składamy nasze intencje, z którymi szliśmy w upale i zimnie, w deszczu i burzy, w czasem wielkim bólu i uczuciu wielkiego zmęczenia. Ale doszliśmy do Tej, która zawsze oręduje u swego Syna za nami. Przyszliśmy do Tronu Jasnogórskiej Pani, tej której Obraz jest w Polsce od ponad 600 lat, tej która zawsze pomagała naszej Ojczyźnie. Była przy nas chociażby podczas najazdu Szwedów, gdy udało się obronić Jasną Górę. Pomogła obronić Europę przed zalewem komunizmu i wygraliśmy Bitwę Warszawską. To jej zawierzył Kościół w Polsce sł. Boży kard. Stefan Wyszyński podczas swojej posługi. To jej zawierzył w pełni. Częstochowa była amboną jego prymasowskiej posługi, a Maryja prowadziła go w trudach. Wszystko robił dla Kościoła i Ojczyzny. Maryja zawsze chce nam pomagać i musimy pamiętać, że Ta, do której przyszliśmy zawsze chce orędować w naszych prośbach i pięknie jej się zawierzyć.

Link do znalezionego w internecie nagrania z wejścia na Jasną Górę tegorocznej pielgrzymki

Notatka opisująca grupę, odczytana z Wałów Jasnogórskich, dostępna pod linkiem.

Zapraszamy do pielgrzymowania w naszej grupie w przyszłym roku i do obejrzenia zdjęć! Licznik czasu do przyszłorocznej pielgrzymki ruszył !
Istnieje możliwość zgrania sobie wszystkich pozostałych zdjęć po kontakcie z Przewodnikiem, albo kontakcie na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  !ZDJĘCIA i RELACJE z 2015 roku:

Dzień jedenasty

Dzień dziesiąty

Kilka zdjęć grupowych

Dzień dziewiąty

Dzień ósmy

Relacja z dnia siódmego i grupowego "chrztu"

Dzień szósty

Dzień piąty

Dzień czwarty

Dzień trzeci

Zdjęcia z wieczorku "pogodnego" - 2 dzień wieczór

Dzień drugi

Dzień 1 - z drugiego aparatu

Dzień pierwszy

 

 

 

TOP